בניית אתרים

אנחנו נבנה לכם אתר יותר יפה ומקצועי משתוכלו לדמיין !

בניית אתר רספונסיבי

האתר שלכם יראה מדהים בכל מכשיר אפשרי , במחשב בטאבלט וגם במוביילץאנחנו נבנה לכם את האתר ברמה המקצועית ביותר

בניית אתרי מקומון וחדשות

לאלו מכם שרוצים שיהיה להם אתרי חדשות או אתרי מקומונים למיניהם אנחנו נדאג לבנות לכם כאלו ברמה הכי גבוהה ובעיצוב מודרני.

בניית אתרי תדמית

אנחנו בונים אתרי תדמית לכל סוגי העסקים . אתר תדמית הוא חובה לכל עסק שהרי האתר הוא מה שמדמה את פעולותיו של העסק ומציג אותו במדיה.

בניית חנות וירטואלית

אנחנו באל מדיה מתמחים באפיון ובנייה של חנויות וירטואליות מתקדמות מכל הסוגים, תוך השמת דגש על ממשק יעיל ועיצוב בהתאמה לצרכי הלקוח. אז אם אתם רוצים להזניק את עצמכם עם חנות וירטואלית ומכירות אז הגעתם למקום הנכון.

בניית פורטלים

הפורטלים הם המהדורה המודרנית של מגזינים גדולים . לרוב פורטלים הם אתרים גדולים עם המון תוכן ומידע . גם אתרים מסוגים אלו אנחנו יודעים לבנות במקצועיות.

בניית דפי נחיתה

דפי נחיתה הם מוצר שכמעט כל מי שמפרסם חייב שיהיה לו . דפי נחיתה כבר הוכיחו את יעילותם עם השנים ואת ההמרות הגבוהות שמשיגים בזכותם .אם אתם רוצים אחד כזה אז אנחנו נעצב לכם אחד.

בניית אתרים הוא מוצר חובה בכל עסק בישראל שהרי באתר הלקוחות יכולים להיחשף למוצרים ולשירותים שלו .

בניית אתרים הוא הבסיס בשיווק דיגיטלי . בשביל שעסק יצליח הוא חייב שתהיה לו נוכחות בגוגל ולכן הוא חייב שיהיה לו אתר . בלי שום קשר לנוכחות בגוגל כל עסק חייב שיהיה לו אתר שכן אתר הוא המייצג של העסק במדיה או בכל מקום אחר .

ברגע שלעסק יש אתר אז אוטומטית הוא הופך למקצועי ביותר בעיניי הלקוחות שלו וכך הוא יכול לקבל יותר פניות ויותר מכירות . אך בניית אתר הוא לא מספיק כי גם צריך לבצע קידום אתרים אורגני ברשתות החיפוש אבל כל עוד יש לכם אתר אז כבר עשיתם חצי מהדרך

עסקים שנמצאים בעידן של היום ללא אתר כנראה שהם ישארו מאחור והמתחרים שלהם יקחו להם את רוב הלקוחות .

מה התהליך של בניית אתר ?

השלב הראשון בבניית אתר הוא קודם אפיון העסק , צריך לדעת מה המטרה של האתר ומה הפעילות של העסק . כך אפשר לדעת מה הציפיות והצרכים של בעל העסק ואת מטרותיו של האתר. אנחנו נאפיין את העסק שלכם ברמה הכי מקצועית ונידע להתאים לכם בדיוק את מה שיתן לכם מענה והתקדמות כלכלית .

השלב השני הוא לעשות מחקר מתחרים ומחקר מילות מפתח .

אנחנו נעשה מחקר מעמיק על כל המתחרים שלכם . נדע את המגרעות שלהם וכך אנחנו ניצור עבורכם את המוצר המושלם . כמו כן אנחנו גם נדע בדיוק אילו טקסטים להכניס לאתר כדי לשכנע את הלקוחות שלכם לקנות יותר מכם .

השלב השלישי הוא להתחיל בעיצוב האתר על פי בקשת בעל העסק עד לסיומו .

המעצבים שלנו מאוד מקצועיים ויצירתיים . אנחנו יודעים לבנות אתרים יפים שנותנים תחושת ביטחון ונוחות לכל המשתמשים ובכך אנחנו יוצרים חווית משתמש ברמה הגבוהה ביותר . ככל שהאתר יהיה יפה ומעוצב יותר כך הלקוחות שלכם יאהבו אותו וירצו לקנות ממנו .

השלב הרביעי הוא הכנסת התוכן והמוצרים לאתר .

אנחנו נכניס לכם תוכן איכותי לאתר כדי שיהיה מעניין לכל המשתמשים . ככל שאתר הוא יותר מעניין כך הוא יהיה מדורג גבוה בגוגל וכך תוכלו לקבל המון פניות של לקוחות רוכשים ומתעניינים . לאחר שלבים אלו יהיה לכם אתר יפה ומקצועי המכיל את המטרות של העסק ואת המוצרים שלכם כך שתוכלו לפרסם אותו ולהשיג יותר מכירות .

סוגי בניית אתרים

אתר תדמית – אתר תדמיתי לעסק קטן או בינוני שיתן את כל הפרטים של העיסוק שלכם ללקוחות שלכם .

אתרים מסוג אלו חייבים להיות נוחים ויפים למשתמש כדי שהלקוחות ירצו להישאר באתר ולרכוש את המוצר שלכם במקרה הצורך .

אתר חדשות – יכול גם לשמש כאתר מקומון לערים או אתר עם הרבה תוכן ומאמרים . לרוב אתרים אלו משמשים לרווח מפרסומות או מכתיבת מאמרים שיווקיים .

אתרים מסוג אלו צריכים להיות נוחים לקריאה ומלאים בתוכן טוב ואיכותי . ככל שהתוכן יהיה יותר טוב כך תוכלו ליצור יותר קהל לקוחות בתוך האתר ולהרוויח מזה יותר כסף .

אתר סחר – אתרי קניות למיניהם . אם אתם רוצים לעשות דרופשיפינג או שיווק שותפים אז אתרים מהסוג הזה יכולים להתאים לכם . באתרים אלו יש מוצרים שהלקוחות יכולים לרכוש ישירות מהאתר כמו עליאקספרס איביי וכו…

אתרים אלו הם מסוג חנות וירטואלית והם חייבים להיות נוחים לביצוע הרכישה , חייבים להציג את המוצרים בצורה נוחה מאוד וצריכים לתת ביטחון ללקוחות לרכוש מוצרים ולגרום ללקוחות לרצות ולחזור לרכוש מהאתר .

אתר אינדקס – אלו אתרים גדולים בדרך כלל המכילים הרבה חברות ועסקים . זה מתאים למי שרוצה להרוויח ממכירת לידים . אתרים לדוגמה: אינדקס השקעות , אינדקס בעלי מקצוע וכו…

אתרים אלו צריכים להיות בנויים בהיררכיה נכונה כי הולכים להיות שם גם לקוחות עסקיים וגם אנשים פרטיים . מה שיכול לפעמים לבלבל , אנחנו יודעים איך ליצור היררכיה מושלמת לאתרים מסוגים אלו .

אתרי פורטל – בדומה מאוד לאתרי אינדקס רק שפורטלים הם יותר מלאים בתוכן איכותי והרבה מאמרים . גם כאן אפשר להרוויח ממכירת לידים ומפרסומות לדוגמה : פורטל לימודים וכו…

דפי נחיתה – דפי נחיתה הם לא אתרים אבל הם יכולים לשמש כפרסומת לעסק או לייצג את העסק אם מדובר בשירות יחיד שהעסק מספק . יש כאלו שיש להם עסקים קטנים שיכול להיות שדף נחיתה מעוצב ויפה יתן להם מענה אמיתי.

אנחנו יודעים לבנות דפי נחיתה מרהיבים שיכולים לכלול מידע על העסק שלכם בכמות מספקת כדי שגם תוכלו להנות מדף מעוצב וגם לשלם מחיר נמוך בהרבה מכל השאר .

כמובן שיש עוד סוגים של אתרים אך הסוגים אלו הם העיקריים .

החשיבות של אתר רספונסיבי

בעידן של היום כל אתר חייב להיות רספונסיבי ! אך לא כל האתרים רספונסיבים .

רספונסיבי – מותאם לנייד ולטאבלט

אתר שהוא לא מותאם לנייד והטאבלט יקשה מאוד על הגולשים במכשירים אלו לגלוש באתר והם יעזבו מיד . היום יותר מ60 אחוז מהלקוחות גולשים בנייד כך שאתר שהוא לא מותאם יכול להפסיד כמות רבה של לקוחות וכסף

בנוסף לכך אתרים שהם לא רספונסיבים יהיה להם קשה לעלות בדירוג של גוגל כי גוגל מדרגת נמוך מאוד אתרים לא רספונסיביים !

חשוב ! כל אתר חייב שיהיה לו תעודת אבטחה SSL שיגן על האתר במקרים של פריצות זדוניות . אתר שאין לו תעודת אבטחה ייחשב כאתר שיהיה קל מאוד לפרוץ אליו והרבה משתמשים לא ירצו להיכנס לאתר כזה . אתר שיש לו תעודת אבטחה ייתן תחושת ביטחון לגולשים וגם גוגל ידרג אותו גבוה יותר . הכל אתר שאנחנו בונים אנו מתקינים תעודת אבטחה SSL מה שהופך את האתר לבטוח .

באל מדיה אנחנו בונים אתרים מעוצבים וחדשניים עם רספונסיביות מלאה לנייד ולטאבלט לכל מחשב בכל גודל ! תנו למעצבים ולבונים שלנו לעשות את כל העבודה המקצועית בשבילכם

אנחנו בונים אתרים בפלטפורמת וורדפרס שהיא פלטפורמה חדשנית ונוחה אשר בעזרתה אפשר ליצור אתרים מדהימים ונוחים במחירים טובים ומהירות גבוהה ביחס לאתר בקוד פתוח .

אם אתם מרגישים שהגיע הזמן להתקדם ולבנות אתר ייחודי לעסק שלכם אל תהססו לפנות אלינו , אנחנו נדע איך להתאים לכם אתר מעוצב ויפה במחירים מעולים . אתם יכולים להציץ בתיק העבודות שלנו ולראות עד כמה אנחנו מקצועיים 🙂

מאמר זה נכתב ע"י צוות אל מדיה – בניית אתרים ושיווק

 

רוצים לקבל מידע נוסף על בניית אתרים ?

השאירו פנייה עכשיו !

שירותים נוספים

עוד כתבות מעניינות