לידים

פניות איכותיות שיציפו אתכם בעבודה

לידים חמים

לידים חמים מקמפיינים שלנו לכל התחומים. תקבלו מאות כאלו בחודש במחירים נוחים.

מערכת ניהול לידים

נקים לכם חשבון במערכת ניהול לידים חכמה ללא עלות . שם תוכלו לראות את כל הלידים הנשלחים אליכם ולעדכן סטטוסים בצורה נוחה ויעילה.

אפשרות לבלעדיות

נוכל לספק לידים בלעדיים חמים בתוספת תשלום סמלי לפי צורכי הלקוח .

כל בעל עסק חייב לפתוח את היום עם עשרות לידים שמחכים לשיחה

אז לפני הכל מה זה לידים ?

ליד זהו לקוח פוטנציאלי שיכול לרכוש את המוצר או השירות שאתם מציעים שמתעניין בכם או שהתעניין בכם בעבר .

כל ליד מכיל פרטי יצירת קשר שונים וזה תלוי בסוג השירות שאתם רוצים להציע . לרוב כל הלידים מכילים שם מלא , טלפון ומייל . כל ליד יכול להכיל עוד שדות כמו עיר , תאריך לידה , סטטוס ועוד…

המטרה של מקבל הליד או להפוך אותו מלקוח מתעניין ללקוח רוכש בפועל ולשם כל בעל עסק צריך להגיע – למכירה .

ישנם כמה סוגי לידים

לידים מאתר העסק שלכם – אלו לקוחות ברמה הכי גבוהה שיכולה להיות . לקוחות שהגיעו אליכם ישירות מהאתר שלכם ומחכים לשיחה מכם . אחוז ההמרה כאן גבוה מאוד אך מאוד קשה לייצר לקוחות כאלו כי צריך לפרסם באופן תמידי את האתר וגם אז אין כמות גבוהה של לקוחות כאלו.

לידים חמים  בלעדיים – ליד חם הוא ליד שמתעניין עכשיו בשירות שלכם . יכול להיות שהשאיר לכם את הטלפון שלו והוא מחכה לשיחה או שהוא התקשר אליכם בעצמו . לקוחות מסוג אלו הם הלידים מאוד טובים הם הטובים ביותר משום שאין לכם תחרות על הליד . רק אתם מדברים איתו ורק אתם מוכרים לו . לרוב לקוחות אלו הם היקרים ביותר אך זה הכי משתלם משום אחוז סגירה גבוה.

לידים חמים מחולקים – אלו אותם לקוחות רק שהם מתחלקים בין כמה מתחרים כך שיש לכם יותר תחרות עליו מה שמוריד את אחוז הסגירה על לידים מסוג אלו . בגרך כלל לקוחות אלו עולים 30% אחוז פחות מלידים בלעדיים.

לידים קרים – ליד קר הוא לקוח פוטנציאלי שהתעניין בעבר בשירות שלכם או שהיה לקוח שלכם בעבר ואתם פונים אליו ביוזמתכם כדי לנסות להציע לו שוב את המוצר או השירות שלכם . בטח קרה לכם לא פעם שהתקשרו אליכם חברות שונות וניסו לעניין אתכם במוצרים , אז זהו דוגמה קלאסית ללידים קרים . לידים מסוג אלו הם לידים שמאוד קשה למכור להם ואחוז ההמרה הוא מאוד נמוך אך לפעמים יש כאלו שדווקא כן יתעניינו ויקנו מכם.

איך מייצרים לקוחות חמים?

כיום בעידן הדיגיטל אפשר לייצר המון פניות על ידי פרסומות ממומנות בפייסבוק , גוגל , יוטיוב , פרסום באתרים , פרסום כתבות , פרסום נרחב בכל הרשתות החברתיות , קניית שטחי פרסום ועוד… הדרך המומלצת ביותר היא פרסום מודעות בגוגל ופייסבוק שהרי שם אתם יכולים לקבוע איזה קהל רלוונטי עבורכם ולקבוע שרק הקהל הזה יראה את המודעות שלכם .

לקוחות אורגניים SEO

ישנה שיטה לייצר פניות בצורה אורגנית (טבעית) .

בדרך כלל אם אתם נוהגים לפרסם באופן קבוע ברשתות החברתיות בדפים שלכם אז הפוסטים או האתר שלכם יכולים להגיע לאנשים והם יכולים להפוך ללידים שלכם בצורה טבעית . זהו שיטה לייצור לידים ללא תשלום ומימון ואלו נחשבים ללידים חמים ברמה גבוהה . הבעיה השיטה זו שהיא לוקחת המון זמן והיא לא יכולה לספק לכם כמות פניות גבוהה אלא 2-3 ביום תלוי בתחום שלכם .

אם אתם רוצים להשקיע בקידום אורגני לאתר שלכם אתם תצטרכו

  1. אתר מוכן שבנוי לקידום אורגני
  2. מקדם אתרים מקצועי ומיומן
  3. השקעה כספית

אם תשקיעו בקידום אורגני תוכלו לקבל פניות לטווח הארוך בחינם . אנחנו ממליצים לפעול תמיד בשתי השיטות , השקעה לטווח הארוך וגם הקצר .

השקעה בקידום אורגני לאתר לוקחת לפחות 6 חודשים וזה תלוי בתחום . אין אופציה לקדם אתכם אורגנית מהר יותר מזה ואם אומרים לכם אחרת אז כדאי שתבדקו את האמינות שלהם . הסיבה לכך היא שגוגל קוראת את האתר שלכם כל 3 שבועות ומעלה אתכם לאט לאט בסולם וזה הסיבה שזה לוקח המון זמן

איכות הלידים כאן ברמה גבוהה ביותר . דמיינו שלקוח חיפש בגוגל מוצר כלשהו שיש לכם והוא הגיע לאתר שלכם מה שמראה על וותק ועל מקצועיות אז אוטומטית יהיה לכם הרבה יותר קל למכור לו .

כמה עולה לידים ?

המחיר לכל ליד משתנה לפי הפרמטרים שלו ולפי התחום שלו . יש פניות שעולות 50 ש"ח ויש שעולות 200 ש"ח . אנו ממליצים לכם לעיין ב מחירון לידים שלנו כדי להתעדכן על מחירי לידים בכל התחומים .

למי זה מתאים ?

כמעט בכל ענף יש צורך בלידים . החל מסוכני ביטוח ועד לעורכי דין .

יש גם כאלו שירצו לקנות פניות בכל מיני תחומים ולשווק אותם ללקוחות במחירים גבוהים יותר ולקחת את ההפרש .

מערכת ניהול לקוחות

לקבל פניות זה לא הכל, צריך גם לדעת לנהל אותם בצורה מסודרת ולא לאבד אותם . מומלץ מאוד להשתמש במערכת לניהול לידים .

באמצעות מערכות אלו תוכלו לדעת ולעדכן מה קורה עם כל ליד וליד וכך בעצם לשלוט בתהליכי המכירה שלכם בצורה מקצועית ויעילה . בנוסף תוכלו להתחבר לדפי הנחיתה ולפרסומות שלכם ובעצם לקבל את הלידים ישירות למערכת במקום לחפש אותם . אנחנו ממליצים על מערכת ניהול לקוחות לכל מי שרוצה לנהל לקוחות בצורה חכמה

אם אתם מתעניינים ברכישת לידים אל מדיה אנחנו נפתח לכם חשבון במערכת ניהול הלידים שלנו בחינם וכך תוכלו לנהל את הלידים שמתקבלים על ידינו בצורה חכמה ויעילה .

 

מאמר זה נכתב ע"י צוות אל מדיה – בניית אתרים ושיווק

רוצים לקבל מידע נוסף על לידים ?

השאירו פנייה עכשיו !

שירותים נוספים

עוד כתבות מעניינות