קידום אתרים

אנחנו נביא אתכם למקום הראשון

קידום אורגני בגוגל

קידום האתר שלכם במנוע החיפוש גוגל במילות מפתח רלוונטיות כדי שתוכלו להגיע לדף הראשון ולקבל פניות אורגניות

קידום אורגני בפייסבוק

קידום הדף עסקי שלכם בפייסבוק כולל העלאת תוכן מידי שבוע לקבלת עוקבים אורגנים בדף

קידום לכל האתר ללא הגבלה

מקדמים את כל הדפים , פוסטים, מוצרים , שירותים ואת כל הביטויים באתר.

קידום אורגני לתמונות

עושים קידום אורגני לתמונות באתר שלכם כדי שאם לקוחות פוטנציאלים יחפשו משהו בגוגל תמונות גם שם אתם תופיעו

כתיבת תוכן אחת לשבוע

נחדש תוכן ונוסיף קישורים אחת לשבוע במקום אחת לחודש כדי לזרז את תוצאות הקידום.

תוצאות מהירות

נפעל בשיטות הקידום לפי הכללים של גוגל ובפייסבוק ונשקיע המון זמן וכך בעצם נוכל להגיע לעמוד הראשון תוך חודשים ספורים.

קידום אתרים אורגני היא הדרך הכי טובה לגרום ללקוחות רוכשים להגיע לעסק שלך

ישנם 2 סוגי קידום אתרים . קידום אורגני וקידום ממומן . כאן אנחנו נדבר על קידום אתרים אורגני .

אז מה זה בכלל קידום אתרים אורגני ?

קידום אתרים אורגני -SEO  הוא קידום האתר שלכם במנועי החיפוש כמו גוגל על מנת שכשלקוח יחפש מוצר או שירות שאתם מציעים הוא יוכל להגיע אליכם . על הלקוחות שמגיעים לאתר שלכם אתם לא משלמים כסף לגוגל וזה ללא מימון בכלל , ולכן כולם רואים ב קידום אתרים אורגני השקעה משתלמת לטווח הארוך .

קידום אתרים אורגני מתמקד בראש ובראשונה במנוע החיפוש גוגל .

כאשר מישהו מחפש מוצר או שירות כלשהו בגוגל אז לרוב ה- 4 תוצאות הראשונות שמופיעות לו הם התוצאות של קידום ממומן שהוא שילם כסף כדי שהם יהיו שם . התוצאות שמגיעות לאחר הממומנות הם תוצאות אורגניות שכמו שאמרנו מקודם- לא שילמו כסף כדי שהם יופיעו שם .

קידום אתרים אורגני מתחלק ל4 חלקים עיקריים

  1. קישורים פנימיים – קישורים בתוך האתר שלכם המפנים לדפים אחרים באתר , כך בעצם אתם אומרים לגוגל איזה דפים חשובים באתר שלכם
  2. קישורים חיצוניים – קישורים שיוצאים מאתרים אחרים לתוך האתר שלכם , גוגל רואה בזה כסוג של "המלצה " לאתר שלכם וכך מדרג אותו טוב יותר .
  3. אופטימיזציה – זהו בעצם התאמה של האתר שלכם למנוע החיפוש גוגל מבחינת היררכיה נכונה .
  4. תוכן איכותי – על מנת שהאתר שלכם יהיה מדורג טוב וחזק באורגני אתם חייבים תמיד להעלות תוכן איכותי לאתר , גוגל יודע לסרוק את התוכן ולדעת אם הוא מועתק מאתרים אחרים .

כמובן שכל אחד מהחלקים האלו כולל עולם ומלואו וכללי ברזל שחייבים ליישם . ישנם מחקים מעמיקים שצריך לעשות לכל עסק , מחקר מתחרים וסקר שוק .

אבל עם כל הכבוד לכל המחקרים אנחנו נדאג בראש ובראשונה למוצר או השירות שלכם . איך לגרום לכם להיות הכי בולטים ואיך לקדם אתכם .

בניית אתרים בצורה נכונה

גם לאלו מכם שיש אתר והוא לא חזק בגוגל זה כנראה שאין לכם היררכיה נכונה באתר . יכול להיות שהאתר שלכם יפה מאוד ורספונסיבי אבל זה לא בהכרח מה שמעניין את גוגל , אם לא תפעלו לפי הכללים של גוגל כנראה שיהיה מאוד קשה למצוא אתכם .

אז איך פועלים נכון ?

אתם צריכים לבנות היררכיה נכונה לאתר , להוסיף תמיד תכנים רלוונטיים ולהקפיד על חוויית המשתמש . בנוסף לכך תמיד עדיף שתקפידו על זמני טעינה מהירים לאתר שכן גם זמני טעינה משפיעים מאוד על הגלישה באתר ועל הדירוג של האתר בגוגל .

אם כבר יש לכם אתר ואתם רק רוצים שהוא יהיה מקודם טוב אז צרו איתנו קשר ואנחנו נדאג לעשות את עבודת הקידום במקצועיות .

תוכן איכותי

בעולם הדיגיטלי של היום רוב רובנו צמא לתוכן טוב ואיכותי בכל נושא שנהוא וזה מה שהופך אתרים עם תוכן טוב לחזקים . התוכן הוא חלק מאוד מרכזי בתהליך הקידום .

תוכן טוב הוא תוכן מעניין שאנשים יאהבו לקרוא , תוכן רלוונטי , תוכן לא מועתק  ותוכן שייתן לקוראים ערך מוסף .

איך גוגל יודע מהו תוכן איכותי ?

גוגל לא יודע לקרוא לבד את התוכן ולהחליט אם הוא איכותי או לא , אבל מה שגוגל כן עושה זה לבחון את זמן השהייה של הגולש באתר שלכם או בדף הספציפי שאתם מקדמים . אם הגולש היה באתר שלכם הרבה זמן וטייל בין כמה דפים אז גוגל יודע שהיה שם תוכן מעניין ורלוונטי והוא יבין שזה אתר טוב וככה תעלה אתכם בסולם אך אם זמן השהייה של הגולש היה קצר מאוד והוא לא טייל לכם באתר אז גוגל יבין שאולי האתר שלכם פחות רלוונטי ומעניין וויא יוריד אתכם בסולם .

גם לאורך התוכן שלכם יש חשיבות . אם התוכן שלכם כולל 800-1000 מילים אז זה יכול להיות טוב יותר מתוכן קצר . ככל שהתוכן ארוך יותר אז כך הוא טוב יותר אך צריך לשים לב כי לפעמים קשה לייצר תוכן גם ארוך וגם איכותי .

במסגרת הקידום אצלנו אנחנו נייצר לכם תוכן ארוך ואיכותי מעניין ורלוונטי לאתר שלכם בדיוק לפי הכללים של גוגל , כך שלא רק גוגל יאהב את התוכן , גם הגולשים יאהבו אותו ויראו באתר שלכם עסק מקצועי .

אינדוקס האתר

גם אם האתר שלכם מלא בתוכן טוב אז עדיין זה לא אומר שהוא יופיע בגוגל . על מנת שהאתר שלכם יופיע נדרש לבצע פעולת אידוקס האתר . היינו ממליצים להיעזר במקדם אתרים מקצועי על מנת לבצע פעולה זו .

קידום אתרים בעזרת קישורים פנימים וחיצוניים

קישורים הם כלל מאוד חזק בתהליך הקידום שלכם . קישורים הם בעצם מה שאומר לגוגל שאתם אתר חשוב .

כמו שאמרנו קישורים פנימיים מקשרים בין דפים באתר שלכם ובכך אתם אומרים לגוגל בעצם איזה דף יותר חשוב וקישורים חיצוניים מבוססים על שיתופי פעולה עם אתרים אחרים בעצם ממליצים על האתר שלכם לגוגל וכך גוגל רואה באתר שלכם יותר ויותר חשוב .

חשוב מאוד לקחת קישורים רלוונטיים מאתרים בתחומים שונים וזה מה שייסיע בעצם לקידום האתר .

עולם הקישורים הוא מאוד משפיע על הקידום שלכם ולכן צריך לדעת בקפדנות איזה קישורים לקחת כי כמו שזה עושה טוב זה יכול גם להזיק אם לא יודעים מה לעשות כמו שצריך .

אז אם יש לכם אתר ואתם רוצים לקדם אותו או אפילו אם אין לכם ואתם רוצים שיהיה לכם אתר מקודם בגוגל אל תהססו להשאיר לנו פניה בנושא . אנחנו טובים בלקדם אתרים באינטרנט ועובדה שאתם הגעתם אל האתר הזה 😉

מאמר זה נכתב ע"י צוות אל מדיה – בניית אתרים ושיווק

רוצים לקבל מידע נוסף על קידום אתרים ?

השאירו פנייה עכשיו !

שירותים נוספים

עוד כתבות מעניינות