לידים לפורקס

לידים איכותיים מכל מקום בעולם

המקצוענים של אל מדיה מכירים את כל תחום הפורקס ברמה הכי גבוהה ויודעים לייצר את הלידים הכי איכותיים שיש בכמויות גבוהות בכל מקום בעולם

ידוע שייצור לידים לפורקס הוא קשה כי הם לידים ייחודיים ובגלל המדיניות השונה בכל מדינה ומדינה יש קושי בפרסום בתחום זה. אנחנו באל מדיה ייצרנו שיטת פרסום יעילה ואיכותית שיודעת לעמוד בכל הכללים ובכל זאת להביא כמויות גבוהות של לידים לפורקס איכותיים.

אז איך אנחנו מייצרים לידים לפורקס ?

בניית אסטרטגיה מנצחת

אנחנו יודעים להבין ולנתח את השוק המקומי בכל מדינה ומדינה. הרי בשביל לייצר לידים לפורקס צריך להכיר את השוק ואת הצרכים באותו המדינה ולנו יש את הניסיון בכך. המומחים שלנו יודעים לבנות אסטרטגיה מנצחת בכל מקום גיאוגרפי בעולם כדי לייצר את הלידים הכי טובים לפורקס.

קריאייטיב שונה לכל שוק בעולם.

אנחנו לא מייצרים מודעה אחת שתופיע בכל המדינות כמו שעושים ברוב החברות. כמו שאמרנו מקודם אנחנו חוקרים כל מדינה ומדינה ומתאימים את הכיתוב השיווקי והמודעות לפי התרבויות ואופי הקנייה באותו אזור ומדינה כך שגם יהיו יותר לידים שמתעניינים וגם אחוז הסגירה יהיה גבוה בהרבה.

התחלת עבודה ושליחת לידים לפורקס

אחרי שהכנו אסטרטגיה לכל שוק בכל מדינה והכנו את המודעות והקריאייטיב המדויק לכל מקום אנחנו נתחיל לשווק ולפרסם את המודעות שלנו ולקבל את הלידים.

אנחנו נפתח לכם חשבון במערכת ניהול לידים חכמה ששם אתם תנהלו את כל הלידים שמתקבלים לפורקס בצורה יעילה ונוחה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחייג ללידים ולסגור אותם.

גם לאחר שהקמפיין עובד ואתם מקבלים לידים וסגירות זה עדיין לא הסוף. אנחנו נדאג לפקח על הקמפיין ונדאג שאתם תקבלו את אחוזי ההפקדה שציפיתם.

רוצים לקבל מידע נוסף על לידים לפורקס ? השאירו פניה בדף הזה או צרו איתנו קשר בווטסאפ עכשיו!

מאמר זה נכתב על ידי אל מדיה בניית אתרים ושיווק

רוצים לקבל מידע נוסף על לידים לפורקס ?

השאירו פנייה עכשיו !

עוד כתבות מעניינות